انتشار فیلم ضد اخلاقی به نام یک بازیگر سرشناس

 

 

 

گروه اجتماعي: یک لوح فشرده ضداخلاقی که دارای شباهت نزدیک با بازیگر زن مجموعه تلویزیونی نرگس است ، هم اینک با قیمت هنگفتی در بازار سیاه به فروش می رسد .

به گزارش پایگاه خبری " مبارزین " ، در روزهای اخیر یک فیلم ضد اخلاقی که در برخی سایت های اینترنتی به نمایش در آمده بود و شباهت نزدیک به بازیگر نقش زهره در مجموعه تلویزیونی نرگس دارد، عده ای افراد سودجو را بر آن داشته که در غیاب دستگاه های انتظامی با تکثیر آن به سود هنگفتی برسند .

این فیلم 26 دقیقه ای صحنه های ضد اخلاقی را به تصویر کشیده که توسط یک دختر و پسر فیلم برداری شده و شخص سومی در صحنه حاضر نیست .

یکی از سایت های خبری مدعی شد که در گفت و گو با « زهرا امیر ابراهیمی »، این بازیگر سینما و تلویزیون با رد این اتهام تاکید کرده که تصویر متعلق به وی نیست و به شخص دیگری تعلق دارد .

روابط عمومی صدا و سیما نیز دراین باره به خبرنگار " مبارزین " پاسخ روشنی نداد و تنها به این نکته بسنده کرد که به این سازمان ربطی ندارد که صحت و سقم این خبر را در آورند و اگر حرفی دارید به انجمن سینماگران ایران مراجعه کنید .

از سوی دیگر شنیده می شود این بازیگر در آستانه ممنوع التصویر شدن قرار گرفته است .

روند انتشار فیلم های خانوادگی چند سالی است در میان مردم رواج یافته که به دلیل عدم پی گیری لازم از سوی نهادهای ذیربط هم چنان رو به افزایش است .

چندی پیش نیز با به سرقت رفتن یک فیلم از منزل فردی در ورامین و تکثیر آن توسط سارق،  زن خانواده خودکشی کرد . این فیلم یکی از صدها فیلم منتشر شده در بازار سی دی های غیر اخلاقی محسوب می شود .

گفتنی است در شرع مقدس اسلام اگر فسادی صورت بگیرد، اشاعه آن حتی با نقل قول حرام است. به طوری که بزرگان دین این کار را بدتر از عمل انجام شده دانسته اند . اگرچه در صورت محرم بودن دو فرد مزبور، هیچ گناهی گریبان گیر آن ها نبوده و تنها اشاعه دهندگان فیلم، مستوجب مواخذه و شماتت خواهند بود .

اخبار مرتبط                                                                                                                     
محكوميت براي انتشار دهندگان تصاوير خصوصي
مرگ تکثیرکننده اینترنتی فیلم بازیگر سريال نرگس

خودكشي هنرپيشه زن سريال نرگس صحت ندارد

/ 1 نظر / 6 بازدید