اخبار جديد

6bm1201.jpgمهندس بیژنی مسئول روابط عمومی انجمن توسعه و سازندگی خنجین اعلام کرد از مدیر کل محترم امور اجتماعی و انتخابات استانداری مرکزی دعوت کرده ایم که ان شاء الله در همین ماه در خنجین با حضور ایشان جلسه ای داشته باشیم .ایشان در خصوص اخبار جدید منطقه نیز اعلام داشتند .

۱- نامه و طرح ارتقاء دهستان خنجین به مرکزیت بخش نیز به تهران ارسال شده که ان شاء الله پس از موافقت نهایی و تصویب در هیئت دولت  ابلاغ خواهد شد .

۲- اعطای لوح تقدیر و یادبود به انجمن توسعه و سازندگی خنجین در همایش خانه سازمانهای مردم نهاد استان مرکزی مورخه ۲۷/۲/۸۶ در اراک  ضمن تقدیر از این انجمن به عنوان انجمنی فعال در استان مرکزی لوح یادبودی نیز از طرف مدیر کل محترم امور اجتماعی و انتخابات استانداری و مدیر عامل محترم خانه سازمانهای مردم نهاد استان به این انجمن اعطا گردید .

۳- افتتاح دفتر پست بانک در خنجین

نشانی : خنجین خیابان ولیعصر (عج) روبروی مرکز بهداشت شهید فیضی ساختمان مرکز مخابرات خنجین .

۴- آغاز پروژه دهکده ورزشی تا چند روز آینده

۵- پایان زیر سازی خبابانهای بو علی و امام که در طی چند هفته آینده روکش آسفالت آن نیز کشیده می شود . و فاز بعدی طرح هادی شامل خیابانهای شهداء و خیابان شهید عبدی خواهد بود .

۶- اجرای موفق طرح پرورش ماهی قزل آلا در خنجین 4vmylav.jpg

طی طرحی که با همّت سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کمیجان و با همکاری مهندسین مهدی شهبازی ، علیرضا بیژنی و علی نصیری ( از اعضای انجمن توسعه و سازندگی خنجین ) در دهستان خنجین اجرا می گردد ، بیش از 20 هزار قطعه بچه ماهی در انهار پوشش یافته دشت پایین این دهستان رها سازی شد . این طرح در طی 5-6 ماه اجرا می شود که در آینده در سایر روستاها نیز اجرا خواهد شد . از آن جایی که این طرح برای اولین بار در استان اجرا می شود یکی از طرحهای بسیار مفید و اشتغال زا بوده و یکی از راه های حل معزل بیکاری در منطقه است که تنها با همایت دستگاههای دولتی از اجرای چنین پروژه هایی ، می توان شاهد رونق اقتصادی و توسعه مناطق روستایی بود . در همین راستا انجمن توسعه و سازندگی خنجین نیز آمادگی خود را در اجرای این طرح ها اعلام نموده . شایان ذکر است که این انجمن کلاسهای فنی و حرفه ای سازمان جهاد کشاورزی استان را در سال گذشته نیز بر عهده داشت . امید است با همکاری تمامی سازمانها – نهادها و ادارات شاهد عمران و آبادانی هر چه بیشتر استان خصوصاً مناطق کمتر توسعه یافته استان باشیم .ان شاء الله 

۷- پر شدن  سد بزرگ خنجین که در طی ۱۰ سال گذشته بی سابقه بوده 

۸- پیوستن شهرک محمود آباد خنجین به شهر خنجین که در طی ساخت و سازهای اخیر ما شاهد این مسئله بودیم پیش بینی می شود با توجه به مهاجر پذیر بودن منطقه در یک یا دوسال آینده جمعیت منطقه چند برابر گردد . 

۹- اجرای طرح زیر سازی جاده خنجین - سلیم آباد از ابتدای سال ۸۶ تا کنون زیر سازی بیش از ۶ کیلومتر از این جاده به پایان رسیده که در حال حاضر زیر سازی تا سد بزرگ خنجین  پیش رفته که در حال ساخت پل بر روی رودخانه پایین تر از این می باشند که امید است ان شاء الله امسال به بهره برداری برسد .   

/ 4 نظر / 43 بازدید
سليمان قاسمی

سلام خسته نباشيد خيلی عالی بود. آيا در مورد ارتقائ وبلاگ خنجين به سايت اقدامی صورت گرفته يا نه؟

غوغا آقا محمدی

از شنیدن خبر پیشرفت دهستان خنجین خیلی خوشحالم امیدوارم در امر توسعه اقداماتی بیشتر صورت بگیره و روز به روز سهم شادی جوانها از این آبادانی بیشتر بشه .چون داشتن امکانات مساوی کمترین خواسته همه مردم دنیاست چون با طلوع خورشید فردا جوانه های باز نشده امید می شکفند و امید از سرسبزی بیشتر می دن . به امید خنجینی زیبا.

از طرف آقامحمدی - شهرری

اسلام . از تلاشهای شما برای برقراری این وبلاگ و اطلاع رسانی از خنجین کمال تشکر را داریم . سعی کنید در فاصله های زمانی کمتر و با مطالب متنوعتر از این دهستان وبلاگ را بروز کنید . موفق و موئد باشید . [گل]

ص شهبازی

سلام مهندس نصیری خسته نباشی خیلی دوووووووووست داریم