مصاحبه با مدیر عامل انجمن توسعه و سازندگی

شعار انجمن توسعه و سازندگی خنجين

)‌ اِنَّ اللهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروُا ما بِاَنفُسِهِم (

گروه مشاوره انجمن توسعه و سازندگی برای اولین بار مشاوره الکترونیکی را در ایران راه اندازی نمود . شما از این پس می توانید سؤالات و مشکلات خود را به نشانی  khenejinngo@yahoo.com   E - Mail:و یا در وبلاگ انجمن به مدیریت این وبلاگ ارسال نمایید وجهت دریافت پاسخ لطفاً نشانی ایمیل خود را ارسال فرمایید . 

انجمن توسعه و سازندگی خنجین آمادگی خود را در جهت تجزیه و تحلیل نظریه های همه همشهریان که نظریاتی در زمینه های اقتصادی- اجتماعی - سیاسی - فرهنگی و ... دارند را دارد  و خود را موظف می داند بهترین نظریه ها را به کار بندد و از همه نظراتی که همشهریان به این انجمن ارسال می نمایند استقبال می کند .

مصاحبه با مدیر عامل انجمن توسعه و سازندگی

مدیر عامل انجمن توسعه و سازندگی « ضرورت ساماندهی اجرای برنامه ها در شهر خنجین یکی دیگر از برنامه های انجمن توسعه و سازندگی است .  علت پیشرفت تمدن غرب ُ توجه به علم ُ تعلیم و تربیت بود اما ما که خود را مسلمان نام نهاده ایم چرا ؟ اینگونه ایم ؟ رسیدن به عالی ترین رتبه های علمی استانی و حتی کشوری حق مسلم مردم شهید پرور بخش خنجین است  شرکت فعالانه همه مردم عزیز در همه مراسم و حضور فعالهمه اقشار جامعه گامی در جهت رشد فکری و ارتقاء دانش عمومی ُ کسب مهارت ایجاد وفاق و وحدت ملی و ... است بسیار خوشحالیم از این که انجمن سبز اندیشان نیز در راستای اهداف والای جامعه ولایی خنجین  تشکیل گردید و از خداوند منان برای این انجمن  و اعضای زحمتکش این انجمن آرزوی توفیق روز افزون خواستاریم . »

 نظر بدهید تا بتوانیم بیشتر و بهتر خدمت کنیم

/ 2 نظر / 13 بازدید
مهدی

در هر حال، تشکیل انجمن های مردمی کار بسیار خوب و موثری است و بنده برای شما آرزوی توفیق و پیشرفت در کارهایتان را دارم و امیدوارم چنین گروه و انجمنی در وفس نیز تشکیل شود.

مهدی

سلام خدمت همه همشهریان خنجینی تشکیل انجمنی از دانشجویان و فارغ التحصیلان در جهت رفع مشکلات منطقه خنجین، کاری بسیار بزرگ، اساسی و موثر می باشد. بدون شک باید پذیرفت که حل مشکلات مناطقی همچون خنجین، وفس و ... بدون تلاش و کوشش خود اهالی این مناطق امکان پذیر نیست، خصوصا در برهه فعلی که همه ما در زیر لوای شهرستان تازه تاسیسی درآمده ایم که به دلیل ناپخته بودن و بی انگیزه بودن مسئولینش، به نظر نمی رسد به زودی بتواند به توسعه و پیشرفت برسد یا حتی در آن مسیر گام بردارد. متاسفانه بودجه های اندکی که به این شهرستان تازه با مسئولین بی بخارش اختصاص می یابد حتی خرج بناهای عمرانی مرکز آن یعنی شهر کمیجان را هم نمی تواند جبران کند چه برسد به اینکه قسمتی از آن بودجه به مناطقی همچون خنجین و وفس داده شود؛ و به این موارد باید اضافه کنیم شدت علاقه مسئولین کمیجانی و بزرگان این شهر را به پیشرفت کمیجان که ناگزیر تمام بودجه اختصاص یافته را به ترفندها و حیله های بسیار به سوی خود کشیده و به مصرف می رسانند.