شعار انجمن توسعه و سازندگی خنجين

)‌ اِنَّ اللهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروُا ما بِاَنفُسِهِم (

وَ مِن آیاتِه أن خَلَقَ لَکُم مِن انفُسِکُم ازواجاً لِتَسکُنُوا إلَیها )(روم / 30 )

ما بُنِیَ بَناءٌ فِی الاِسلامِ أحَبُّ إلی اللِه مِن التَّزویجِ )

گروه مشاوره انجمن توسعه و سازندگی برای اولین بار مشاوره الکترونیکی را در ایران راه اندازی نمود . شما از این پس می توانید سؤالات و مشکلات خود را به نشانی  khenejinngo@yahoo.com   E - Mail:و یا در وبلاگ انجمن به مدیریت این وبلاگ ارسال نمایید وجهت دریافت پاسخ لطفاً نشانی ایمیل خود را ارسال فرمایید . 

 

 نظر بدهید تا بتوانیم بیشتر و بهتر خدمت کنیم

انجمن توسعه و سازندگی خنجین آمادگی خود را در جهت تجزیه و تحلیل نظریه های همه همشهریان که نظریاتی در زمینه های اقتصادی- اجتماعی - سیاسی - فرهنگی و ... دارند را دارد  و خود را موظف می داند بهترین نظریه ها را به کار بندد و از همه نظراتی که همشهریان به این انجمن ارسال می نمایند استقبال می کند .

مصاحبه با مدیر عامل انجمن توسعه و سازندگی

مدیر عامل انجمن توسعه و سازندگی « ضرورت ساماندهی اجرای برنامه ها در شهر خنجین یکی دیگر از برنامه های انجمن توسعه و سازندگی است .  علت پیشرفت تمدن غرب ُ توجه به علم ُ تعلیم و تربیت بود اما ما که خود را مسلمان نام نهاده ایم چرا ؟ اینگونه ایم ؟ رسیدن به عالی ترین رتبه های علمی استانی و حتی کشوری حق مسلم مردم شهید پرور بخش خنجین است  شرکت فعالانه همه مردم عزیز در همه مراسم و حضور فعالهمه اقشار جامعه گامی در جهت رشد فکری و ارتقاء دانش عمومی ُ کسب مهارت ایجاد وفاق و وحدت ملی و ... است بسیار خوشحالیم از این که انجمن سبز اندیشان نیز در راستای اهداف والای جامعه ولایی خنجین  تشکیل گردید و از خداوند منان برای این انجمن  و اعضای زحمتکش این انجمن آرزوی توفیق روز افزون خواستاریم . »

/ 1 نظر / 9 بازدید
داريوش

سلام مشکل اصلی خنجين اشتغال جوانهاست