تبریک

خبرگزاری فارس: مدیر کل امور اجتماعی و شوراهای استانداری استان مرکزی از انتخاب و معرفی شوراهای اسلامی نمونه شهری و روستایی با هدف تشویق و تقدیر از فعالیت و تلاش‌های شورا‌های اسلامی این استان خبر داد.


غلامرضا فتح‌آبادی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: بر اساس ارزیابی به‌عمل آمده شورای اسلامی شهر محلات از بین 30 شورای اسلامی شهر به لحاظ کسب بالاترین امتیاز به عنوان شورای اسلامی نمونه شهری و شورای اسلامی فرک از توابع بخش مرکزی شهرستان تفرش از بین 832 شورای اسلامی روستایی به‌عنوان شورای اسلامی نمونه روستایی استان تعیین و برای دریافت لوح تقدیر و تندیس به وزارت کشور معرفی شدند.
وی تصریح کرد: به‌منظور قدردانی از زحمات شوراهای اسلامی نمونه به شورای اسلامی شهر محلات مبلغ یک میلیارد ریال و به شورای اسلامی نمونه روستای فرک مبلغ 500 میلیون ریال اختصاص خواهد یافت تا با نظر این شوراها در راستای عمران و آبادی این مناطق هزینه شود.
مدیر کل امور اجتماعی و شوراهای استانداری مرکزی ادامه داد: همچنین به‌منظور تقدیر و تشویق سایر شوراهای اسلامی روستایی از هر شهرستان یک شورای برتر روستایی انتخاب و معرفی شدند که در شهرستان اراک، شورای اسلامی روستای عمروآباد از توابع بخش مرکزی، در آشتیان شورای اسلامی روستای سیاوشان از توابع بخش مرکزی، در خمین، شورای اسلامی روستای ورچه از توابع بخش مرکزی، در دلیجان، شورای اسلامی روستای سینقان از توابع بخش مرکزی، در کمیجان، شورای اسلامی خنجین از توابع بخش مرکزی، در زرندیه، شورای اسلامی روستای علیشار از توابع بخش خرقان، در محلات، شورای اسلامی روستای نخجیران از توابع بخش مرکزی، در خنداب، شورای اسلامی چزان از توابع بخش مرکزی، در شازند، شورای اسلامی روستای مالمیر از توابع بخش سربند، در ساوه، شورای اسلامی روستای یاتان از توابع بخش نوبران هستند.
فتح‌آبادی گفت: برای هر یک از شوراهای برتر استانی ذکر شده، مبلغ 300 میلیون ریال اختصاص خواهد یافت تا در راستای عمران و آبادی این مناطق هزینه شود.
وی افزود: با تصویب کمیته استانی انتخاب شوراهای نمونه شهری و روستایی مقرر شد برای هر یک از اعضا شوراهای شهر و روستای نمونه و برتر، مبلغ یک میلیون ریال پاداش به همراه لوح تقدیر اهدا شود.

منبع خبر :خبرگزاری فارس

/ 0 نظر / 9 بازدید