حمایت قاطع و رسمی حامیان دکتر بهمن اخوان از مهندس داود محمدی

چه مصیبتها که از بیان آن عاجزیم بر این مردم از سوی افراد ناآگاه وارد شدمردم متهم شدند، عده ای تحت تعقیب قرار گرفتندو خطوط قرمزی تعریف گردید که محبوبترین مردم را محکوم به عناوین مجرمانه نمایند اما حضور پرشور و شعور مردم نقشه های آنها را برملا نمود اکنون نیز واپسگرایان تلاش می کنند این شهرستان با عظمت را تکه تکه نمایند تا به اهداف شوم خود برسند اما مردم هوشیار در صحنه اند تا پیوند مبارک مردم خنجین و فراهان باقی بماند. اتحاد و همدلی اطاعت از منویات مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین شعار مردم بزرگ فراهان است و زحمات ارزشمند جناب آقای دکتر اخوان فراموش نشدنی است. و از همه مردم فراهان دعوت پر شور و دشمن شکن جهت انتخاب نماینده اصلح می شود. اینجانبان : دانشجویان، پیشه وران، کشاورزان، دامدارانو .... به کسی رای خواهیم داد که منویات و برنامه های دکتر اخوان را ادامه دهد و این خصوصیت کامل را در وجود جناب مهندس حاج داود محمدی می بینیم و امید است خداوند به همه خیر و برکت عنایت فرماید.

حامیان دکتر بهمن اخوان

 اتحاد و وحدت کلمه رمز پیروزی است

همانطور که مردم شریف فراهان به دنبال ارتقای منطقه فراهان به شهرستان و فرمانداری بوده اندمردم نجیب و ولایتمدار خنجین به پیشنهاد و پیگیری دکتر بهمن اخوان و مساعدت مسئولین محترم استانی و کشوری لبیک گفته  وصادقانه با همت شدند تا خنجین به فراهان ملحق شود و همانند اهدای کلیه به یک بیمار دیالیزی برگ جدیدی در کتاب فراهان ورق خورد و فراهان شهرستان شد. اکنون مردم شریف شهرستان فراهان در آرزوی دیرینه خودشان هستند و خوشنودند.

 حال، مردم منطقه از برنامه های دکتر بهمن اخوان در رابطه با شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان حمایت می کنند و امیدوارند با همدلی تمامی اقشار منطقه، فراهانی بزرگ، آشتیانی آبادو تفرشی پیشرفته داشته باشند و در راستای رسیدن به این هدف عالی ، ما حامیان دکتر بهمن اخوان نماینده ارزشی و ولایتمدار ، متعهد و تلاشگر تفرش، آشتیان و فراهان به جناب آقای مهندس داود محمدی خادم و خدمتگزار مردم رای می دهیم.

حامیان دکتر بهمن اخوان

/ 0 نظر / 43 بازدید