اجرای پروژه‌های گازرسانی در محدوده شهرستان کمیجان

C9375AF76E4102EAB06E2A.jpgبه منظور هماهنگی و تسهیل در اجرای پروژه‌های گازرسانی در محدوده شهرستان کمیجان جلسه‌ی مشترکی با حضور فرماندار شهرستان کمیجان و بخشدار میلاجرد و دهیاران این شهرستان و مدیر عامل و معاون مهندسی و اجرای طرحها و تعدادی از مسئولین شرکت گاز استان مرکزی در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه مهندس عبدالحسین بشیری مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی ضمن عرض خیر مقدم به ارائه گزارش از عملکرد بسیار خوب شرکت گاز استان مرکزی در سال جاری پرداخت و در این خصوص گفت : برنامه مصوب این شرکت در سال 1386 نصب 6 هزار و 800 علمک گاز و اجرای 150 کیلومتر شبکه و جذب 12 هزار مشترک بوده است که طی 9 ماه از سال در بخش نصب انشعابات (علمک گاز) به مرز 9 هزار عدد و در بخش اجرای شبکه به مرز 440 هزار متر و در بخش جذب مشترک به مرز 17 هزار و 500 مشترک رسیده‌ایم.
مهندس بشیری در ادامه سخنان خود گزارشی از برنامه گازرسانی در شهرستان کمیجان را به شرح ذیل تشریح کرد :
در سطح شهرستان کمیجان 152 کیلومتر شبکه و تعداد 3 هزار و 950 عدد علمک گاز اجرا و نصب شده است که در حال حاضر 6 هزار و 200 خانوار را در این شهرستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار داده است.
مهندس بشیری در خصوص گازرسانی به روستاهای این شهرستان گفت : تعداد 5 روستا که شامل روستاهای چلپی، اسفندان، کوت‌آباد، خمارباقی و کلوان می‌باشند عنقریب تزریق گاز خواهند شد و انشاءا... تا دهه مبارک فجر سالجاری آماده بهره‌برداری قرار خواهند گرفت و تعداد 3 روستا که شامل روستاهای فامرین،ینگی ملک و خسروبیگ می‌باشند در حال اجرای عملیات گازرسانی هستند همچنین خط تغذیه ناحیه صنعتی کمیجان و خط تغذیه خنجین در این شهرستان در حال اجرای عملیات گازرسانی است و پیمانکار گازرسانی به روستاهای فضل‌آباد، فتح‌آباد، سمقاور انتخاب شده است و گازرسانی به 8 روستا شامل روستاهای امامزاده عباس، مهدی‌آباد، حسین‌آباد شکرائی، نهرپشته، خیرآباد، صوران، محمودآباد و سبزآباد در دست طراحی می‌باشد همچنین گازرسانی به 9 روستای دیگر شامل روستای رکین، گورچان، درویشان، ضیاآباد، یاسبلاغ، دره‌سبز، یساول، چابار در برنامه‌های آتی این شرکت قرار دارد.
مهندس بشیری در پایان سخنان خود اظهار خشنودی از چنین جلسات کرد و گفت : امیدواریم نتیجه چنین نشستها در تسریع اجرای پروژه‌های گازرسانی منجر شود تا مردم خوب منطقه هر چه زودتر از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردند.
در ادامه این جلسه فرماندار کمیجان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و مجموعه پرتلاش شرکت گاز استان مرکزی اظهار داشت : با عنایت به اینکه شهرستان کمیجان یکی از نقاط بسیار سردسیر استان مرکزی است انتظار این است که کلیه روستاهای این شهرستان در برنامه گازرسانی قرار گیرد.
در پایان این جلسه ضمن بیان سوالات و مشکلات توسط دهیاران در خصوص گازرسانی منطقه مذکور، فرماندار شهرستان کمیجان و بخشدار بخش میلاجرد و دهیاران این شهرستان مساعدت و نهایت همکاری خود را با شرکت گاز در امر اجرای پروژه‌ها و تحصیل اراضی مسیر خطوط لوله و شبکه گاز را اعلام نمودند و خواستار برگزاری جلسه مشترکی در سطح این شهرستان شدند.

/ 0 نظر / 17 بازدید