ثبت نام مهندس داوود محمدی از حوزه انتخابیه تفرش ، آشتیان و فراهان

 پایگاه اطلاع رسانی خنجین خبر این افتخار را دارد که کاندیداتوری مهندس داوود محمدی از مدیران لایق و با تجربه پایتخت را از حوزه انتخابیه شهرستانهای تفرش ، آشتیان و فراهان  اعلام دارد. شاین ذکر است با توجه به اقبال عمومی زیاد و وجهه ی ایشان احتمال انخاب ایشان بسیار زیاد است. ایشان تنها مدیری است که علم و عمل هر دو را با هم  دارد. مهندس داوود محمدی از مدیران آب و فاضلاب پایتخت ، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و استاد دانشگاه می باشد. ان شا الله در اسرع وقت زندگینامه و رزومه مدیریتی و سوابق اجرایی این مدیر توانمند را منتشر خواهیم نمود.

/ 3 نظر / 19 بازدید

با تبليغ بي تبليغ شما پيروزيد جناب آقاي محمدي[گل]

با نام و ياد خداي متعال به روح رسول الله قسم مي خورم كه اهداف آقاي داود محمدی درجهت خير است آقاياني كه با ايشان از نزديك كار كرده اند كاملا" جسارت و توانايي هاي ايشان را ديده اند شجاعت - نطق - عدالتخواهي .. و مبارزه با كساني كه مردم ضعيف را زير پا ميگذارند.

سرکاری سر کار رفته

آشتیان بودم دیدم می گن اتحاد ،تفرش بودم دیدم میگن اتحاد ، فراهان بودم دیدم می گن اتحاد اصلا اتحاد با چی و کی ولی آخرش می شه افتراق افتراق افتراق در دوره های قبل که اینجور بوده هر کی رای آورد گفت چون فلان جا به من رای ندادند پس اخند قابل توجه کسانی که دم از اتحاد زدند و سری به آشتیان نزدند چون مردم آشتیان روراست گفتند بهت رای نمی دیم تا تو حسرتش بمیری که بهت ثابت بشه این مردم بنده شام پول وعده پست نیستند حالا شما برای نفر بعدی چه حدسی میزنی حالا ولش کن کار از این حرفا گذشته کاشکی ما هم 20 نماینده داشتیم تا اصلا کا اینقدر بیخ پیدا نمی کرد هر روستایی یه نماینده بلکن دو تا بعد پست به همه می رسید کسی هم از کسی ناراحت نمی شد و خیلی راحت اتحاد می شد ما که نمایندگی را از سمت خودمان می دیم به کاندیدای محترم شم اما چکار کنم که مردم عوامند و گوش بحرف من نمی دن اینجوری برای ما هم بهتره ولی .... ادامه داره